Łukasz Kozłowski

Gratuluje całej ekipie naprawdę świetnej roboty. Udało wam się oddać charakter, emocje i radość tego dnia. Ten film ma taki odbiór jaki mieliśmy dokładnie następnego dnia po weselu. Komu pokazujemy teledysk (bo film dotychczas tylko kilka osób ich wrażenia jeszcze lepsze) mówi jaka energia i jaka radość z niego bije. Super ujęcia, ogląda się naprawdę bardzo dobrze. Kawał super roboty. Od gości też mieliśmy dużo pochwał, bo mówili że w ogóle byliście niezauważalni. Życzenia od gości są fenomenalne, wielkie dzięki za ten pomysł!

Marta Samuelsson

Dziękujemy za wszystko naprawde ani przez chwile nie mieliśmy watpliwości ze wybraliśmy najlepsza ekipę na świecie !

Joanna Kominek

Kochani dziękujemy bardzo za wspaniałą ekipę Na Całe Życie, która towarzyszyła nam nam na naszym ślubie (08.08.2015 Gdańsk) . Bardzo sympatycznie wspominamy i czekamy z niecierpliwoscią na film i zdjęcia . To była dla nas ogromna przyjemność z Wami współpracować...pozdrawiamy bardzo gorąco

Paweł i Karolina

Indywidualne podejście do klienta – tak naprawdę jest! Poczuliśmy się wyjątkowo, współpraca z Wami układała się fantastycznie, a sam film? Cóż, film jest kapitalny!! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy na Was.

Joanna i Michał

To była jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu! Zależało nam na tym, aby z naszego filmu mieć naprawdę fajną pamiątkę i tak dokładnie jest! Bardzo Wam dziękujemy za to, że towarzyszyliście nam podczas NASZEGO DNIA – teraz wszyscy znajomi zazdroszczą nam tak fajnego filmu!

Weronika i Krzysztof

film obejrzany :))) jest mega, dziękujemy :*

Monika i Filip

Zespół fantastycznych i zgranych ludzi, którzy z pasją robią to co najlepiej potrafią

Sandra i Paweł

Polecam współpracę z zespołem Na Całe Życie! Współpraca z nimi była naprawdę profesjonalna, a sam film przerósł nasze oczekiwania! Naprawdę warto skorzystać z ich usług!

Katarzyna i Bogusław

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które należy pamiętać, tak długo, jak to możliwe. Te niezapomniane chwile z naszego ślubu i wesela zostały zatrzymane w kadrze przez super Ekipę z „Na Całe Życie. Dzięki Wam możemy wracać do tego ważnego dla nas dnia! Za każdym razem wzruszamy się ( zresztą nie tylko my ). Dziękujemy !!!

Jesteś zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami:

Pracujemy na terenie: Warszawy, Białegostoku, Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Poznania, Katowic, Rzeszowa i Całej Polski

+ 48 733 975 956

kontakt@nacalezycie.com.pl

Tu nas znajdziesz: