Film ślubny to nasza pasja!

 

Młodość, kreatywność, ambicja – to cechy, które nas opisują i które sprawią, że Wasz film będzie ciekawy, pełen emocji i wzruszeń, a ponadto po prostu „na czasie”.

Jesteśmy absolwentami Łódzkiej Szkoły Filmowej, w której nabyliśmy wiedzę merytoryczną z zakresu filmoznawstwa. Doświadczenie z kolei zdobywaliśmy i zdobywamy nadal współpracując na co dzień z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce.

Świadczenie usług dla Was jest dla nas wyzwaniem, kolejną możliwością, dzięki której możemy poszerzać swój warsztat pracy. Jesteśmy szczęściarzami, gdyż to, co przynosi nam tak wiele satysfakcji i w czym czujemy się jak ryby w wodzie, jest równocześnie naszym codziennym zajęciem i  naszą pracą.

W filmach ślubnych, które tworzymy, przede wszystkim stawiamy na EMOCJE. Ważne jest dla nas, aby film ślubny, który przekażemy do Waszych rąk, dostarczał nieskazitelnych wrażeń, za każdym razem kiedy zdecydujecie się go obejrzeć.

Jako zespół „Na Całe Życie” podejmujemy się nawet najbardziej ekstremalnych wyzwań, zatem jeśli właśnie tego szukacie u ekipy, która opowie Waszą historię za pośrednictwem emocjonującego i pięknego filmu, to trafiliście w odpowiednie miejsce!

eeva_logoJesteśmy członkami EEVA (European Event Videographers Association) – renomowanej organizacji, która zrzesza niespełna 500 profesjonalistów z 28 krajów zajmujących się filmem reportażowym! Dla nas to wyróżnienie, a dla Was? – to gwarancja, że otrzymacie od nas film najwyższej jakości, który nie tylko spełni, ale też przewyższy Wasze oczekiwania!

Jesteś zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami:

Pracujemy na terenie całej Polski! Napisz, Zadzwoń, Porozmawiajmy!

+ 48 733 975 956

kontakt@nacalezycie.com.pl

Tu nas znajdziesz: