Oryginalna sceneria na film ślubny w Warszawie

Warszawa to miasto tysiąca możliwości zarówno pod względem wypoczynkowym jak i usługowym oferującym miedzy innymi profesjonalne filmy ślubne. Stolica naszego kraju jest niezwykle różnorodnym miastem, łączącym elementy pozornie do siebie niepodobne. Znajdziemy tutaj zarówno rozrywki nowoczesne, jak i elementy związane z przeszłością miasta. Rozrywka na miarę dwudziestego pierwszego wieku jest Multimedialny Park Fontann, ulokowany zaraz za Starówką, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Warszawy. Za pomocą kolorowych świateł i wody fontanna zapewnia widzom niesamowite pokazy. Być może, dlatego też jest to jedno z miejsc, które upodobali sobie nade wszystko wszyscy dzisiejsi nowożeńcy pragnący, aby ich film ślubny był nagrany w nieco bardziej oryginalnej scenerii. Podzamcze, bowiem tak nazywa się okolica, gdzie ulokowane są fontanny, zwłaszcza wieczorem wręcz rozkwitają i mienią się najróżniejszymi kolorami świateł. To właśnie dzięki tej opcji cieszy się to miejsce bardzo dużym zainteresowaniem wielu osób. W sezonie letnim praktycznie w każdy wieczór organizuje się tutaj pokazy, podczas których możemy obserwować grę kolorów oraz wody. Czasami można tutaj natrafić również na atrakcyjne pokazy tematyczne nawet w charakterze film ślub.

Gdy już nasycimy swoje oczy, warto zrobić coś dla swojej duszy w tym celu możemy odwiedzić jedno z wielu muzeów znajdujących się w tym mieście. Oczywiście miejsca te w żaden sposób nie są przeznaczone do jakichkolwiek form wykonywania zdjęć w tych obiektach. Zupełnym przeciwieństwem jest w tym przypadku warszawski Pałac Kultury i Nauki mający do zaoferowania niebanalnie prezentujące się wnętrza na organizacje większych lub mniejszych przyjęć i nagrywanie ślubów. Dumą tego miejsca są z całą pewnością kryształowe żyrandole i szklane kinkiety potrafiące nadać wnętrzu Sali intymnej tajemniczości. Kolejną z ciekawych i oryginalnych atrakcji w Warszawie jest Biblioteka Uniwersytecka. Nie chodzi jednak o wnętrze budynku, a raczej o jego dach, gdzie ulokowany jest malowniczy i obfitujący w przeróżne rośliny ogród. Jego rozpiętość sięga pięciu tysięcy metrów kwadratowych, a skomplikowana i dokładnie przemyślana forma organizacji zieleni jest porównywana do standardów europejskich. Tutaj możemy zgubić się wśród pięknych, kolorowych kwiatów i okazałych, przyjemnie pachnących krzewów. Z dachu możemy również podziwiać imponującą panoramę całej Warszawy i nagrać wspaniały film ślubny ukazujący oryginalna scenerie miejsca jak też zapewniający miłe wspomnienia w przyszłości.

Nagrywanie ślubów warszawa

Miasto z tej perspektywy wygląda jak nowoczesna metropolia, jednak możemy w stolicy znaleźć miejsca, gdzie czas jakby się zatrzymał. Królewski Park Łazienkowski, będący niegdyś ulubionym miejscem Stanisława Augusta Poniatowskiego, są ostoją zieleni w nowoczesnym mieście. Spacerując po tutejszych alejkach czujemy wyjątkowy kontakt z przyrodą, zwłaszcza, gdy natkniemy się na którąś z popularnych tutaj mieszkanek, czyli wiewiórek. Zadbany park jest miejscem wielu imprez kulturalnych oraz można na jego terenie wykonać filmowanie ślubów. Oczywiście mowa w tym przypadku o skromnych i raczej dość małych uroczystościach stawiających na pełna oryginalność miejsca.
Warto przypomnieć zwłaszcza o Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym na cześć Fryderyka Chopina. Jest to cykliczna impreza, zbierająca najwybitniejszych pianistów z całego świata. Warszawska kultura i historia jest niezwykle patchworkowa. Tutaj wysoka kultura spotyka się z nauką i przemysłem, a historia Polaków z historią Żydów, którzy niegdyś licznie zamieszkiwali stolicę. Warszawskim Żydom przeznaczono Muzeum Polin, gdzie możemy dowiedzieć się nieco więcej o ich codziennym życiu i artystycznej działalności. Muzeum umożliwia nam poznanie historii Żydów już od czasów średniowiecznych, kończąc na Holokauście. Ta grupa mieszkańców miasta pozostawiła po sobie bardzo dużo w naszej stolicy i nie tylko. Forma Muzeum Polin jest niezwykle przystępna, opiera się na oryginalnych eksponatach oraz ciekawych wystawach, wykorzystujących autentyczne opowiadania dawnych mieszkańców żydowskich dzielnic Warszawy. Pomimo dość restrykcyjnego prawa żydowskiego ich dzisiejsza kultura dopuszcza filmowanie wesela.
Aby zwieńczyć wycieczkę po mieście, należy udać się do ścisłego centrum, a mianowicie w okolice Starego Miasta. Zbiór tamtejszych ulic oddaje prawdziwą atmosferę miasta i jego niesamowity i nigdzie indziej niespotykany urok. Spacer spod Placu Zamkowego aż do końca ulicy Nowy Świat to niesamowite przeżycie, zwłaszcza dla tych, którzy w Warszawie są po raz pierwszy. Tutaj zawsze możemy natknąć się na ciekawych ludzi. Ulica Krakowskie Przedmieście obfituje w atrakcje- tutaj zobaczymy główne wejście do słynnego Uniwersytetu Warszawskiego, słynny, luksusowy Hotel Bristol oferujący noclegi i imprezy z najwyższej półki. Sale hotelowe doskonale nadają się na film ślub. W tej okolicy znajduje się Pałac Prezydencki. Dalej zaczyna się ulica Nowy Świat, zakończona słynnym Rondem De Gaulla, gdzie umiejscowiona jest sztuczna palma. Te okolice obfitują w modne klubokawiarnie i restauracje, gdzie kwitnie towarzyskie życie stolicy zarówno wieczorami jak i w dzień zależnie od potrzeby i sytuacji. Pośród tych miejsc znajdziemy również i takie, w których możemy wynająć sale na wesele i wykonać filmowanie wesela. Dla osób ceniących sobie ekskluzywne przyjęcia weselne stoi otworem restauracja Belweder, która dzięki swojemu niepowtarzalnemu wystrojowi zachęca do wybrania tego miejsca na uroczystość weselną. Bardzo dużym plusem jest to, że w sali może odbyć się filmowanie ślubów. Organizując przyjecie weselne, na którym będzie odbywało się nagrywanie ślubów warto wziąć pod uwagę opcje wyboru restauracji gościniec. Oczywiście miejsc mniej lub bardziej typowych pod organizację wesela w przypadku Warszawy jest bardzo duża liczba w każdym z nich może odbywać się filmowanie ślubów. Jest to oczywiście możliwe pod warunkiem, że znaleźliśmy odpowiedniego wykonawcę mającego do zaoferowania profesjonalne filmy ślubne.

Jesteś zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami:

Pracujemy na terenie: Warszawy, Białegostoku, Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Poznania, Katowic, Rzeszowa i Całej Polski

+ 48 733 975 956

kontakt@nacalezycie.com.pl

Tu nas znajdziesz: